شکرستان ۲

shekarestan-2
شکرستان ۲

یکی بود یکی  نبود غیر از خدا هیچکس نبود  ولایتی بود به نام شکرستون  مردومونش همه خوب و مهربون! راستش اینکه همه ی مردمان یک ولایت خوب و مهربان باشند غلوی بیش نیست   اما من از این غلوهای کنایه آمیز شکرستان خیلی خوشم می آید. به نظرم این داستانها  نوعی حسابرسی زمان حالمان است با  شمایلی از گذشته ! ولایت شکرستان شخصیتهای گوناگونی دارد.  در پست پیشین با نام شکرستان ۱ با پهلوون فرصت قلدر و بی فکر  ، ننه قمر زرنگ و دوست داشتنی که یک تنه  دزدها را سرکیسه می کند و یا اسکندر بچه قنداقی با مزه مان آشنا شده اید حالا در این پست با چندین شخصیت دیگر آشنا خواهیم شد البته فکر می کنم خیلی ها با داستان و شخصیت های شکرستان آشنا باشند. شخصیت ها ی این پست:

ابتدا یاد آوری می کنم که این شخصیتها کوکی های خوشمزه ی شکری وانیلی هستند که با رویال آیسینگ به شکل و شمایل شخصیت های شکرستان در آمده اند.  برای درست کردن کوکی ها ابتدا  شخصیت های مورد نظر را نقاشی کنید سپس دور نقاشی ها را بریده و روی خمیر پهن شده بگذارید و با چاقو کوکی را قالب بزنید. بعد از پخته شدن طبق دستور کوکی شکری وانیلی  اجازه دهید تا کاملا خنک شوند. وقتی خنک شدند با رویال آیسیینگ غلظت پایپینگ  دور گیری و کنید. بگذارید تا دور گیری خشک شود.

زهره  دختر بامزه و بازیگوش :

دورگیری بیسکوئیت یا کوکی زهره به اینصورت است که اول دورتا دور کوکی را با رویال ایسنگ غلیظ  دورگیری کنید. بعد دور مقنعه ی زهره را دور گیری کنید، سپس صورت زهره را با رویال آیسینگ فلادینگ پر کنید  ( با اضافه کردن مقدار ناچیز رنگ نارنجی به رویال آیسینگ سفید) بعد از صورت، زمینه ی پیراهن زهره را با رویال ایسینگ غلظت فلادینگ  پر کنید. درون مقنعه را نیز به همین شیوه پر کنید. بعد از خشک شدن این قسمتهای پر شده روی صورت چشمها  را با رویال سفید  دماغ را هم می توانید با قلم خوراکی سیاه یا همان رویال آیسینگ غلیظ بکشید و بعد دهان زهره را با رنگ قرمز خوراکی یا ماژیک قرمز خوراکی کامل کنید. برای کامل شدن صورت زهره  موهای زهره را که روی چشمش ریخته را قیف بزنید .  گلهای پیراهن زهره را به دو روش می توانید بکشید یا از همان اول که رنگ زمینه پیراهن را می ریزید با رنگ سفید هم گلها را بریزید یا اینکه صبر کنید کاملا خشک شود بعد با رنگ سفید گلها را تکمیل کنید.

 

زهره  شکرستان
زهره در شکرستان

داش صمد هم که معرف حضورتان است  :

کوکی داش صمد را هم به روش زهره تزئین کنید.

داش صمد
صمد در شکرستان

دکتر پیرپلاسی:

دکتر پیرپلاسی
دکتر پیرپلاسی در شکرستان

خواجه فرزان  شخصیت حریص و پول دوست  که به قول خودش  راوی قصه دیگر آبرویی برایش در ولایت شکرستان نگذاشته است. خوب راوی هم حق دارد  این خواجه فرزان ها  برای پول به هر کاری دست می زنند.

shekarestan4
خواجه فرزان

و گدای ولایت شکرستان:

sekarestan-geda
گدا در شکرستان

نکته: برای راحت کار کردن با رویال آیسینگ همیشه یک بسته خلال دندان کنار دستتان باشد  بعد از ریختن رویال آیسینگ فلادینگ  با خلال دندان آیسینگ را به گوشه های کار بکشید و مرتب کنید.

امیدوارم که زندگیتان به شیرینی شکر باشد.

 

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

9 Replies to “شکرستان ۲”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*